Y1624182R625A9R
MFR.Part #
Y1624182R625A9R
JLCPCB Part #
C4113745
Description
-55℃~+150℃ 182.625Ω 200mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS