Y1624178R000Q9W
MFR.Part #
Y1624178R000Q9W
JLCPCB Part #
C4119382
Description
-55℃~+150℃ 178Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS