Y1624166R600Q9W
MFR.Part #
Y1624166R600Q9W
JLCPCB Part #
C4033186
Description
-55℃~+150℃ 166.6Ω 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS