Y1624158R100Q9W
MFR.Part #
Y1624158R100Q9W
JLCPCB Part #
C4101110
Description
-55℃~+150℃ 158.1Ω 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS