Y1624150R000B9W
MFR.Part #
Y1624150R000B9W
JLCPCB Part #
C4246203
Description
-55℃~+150℃ 150Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS