Y1624148R600Q9W
MFR.Part #
Y1624148R600Q9W
JLCPCB Part #
C3958286
Description
-55℃~+150℃ 148.6Ω 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS