Y1624135R050Q9W
MFR.Part #
Y1624135R050Q9W
JLCPCB Part #
C3961148
Description
-55℃~+150℃ 135.05Ω 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS