Y1624125R000Q0W
MFR.Part #
Y1624125R000Q0W
JLCPCB Part #
C4151760
Description
-55℃~+150℃ 125Ω 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount