Y1624125R000A9W
MFR.Part #
Y1624125R000A9W
JLCPCB Part #
C7159096
Description
-55℃~+150℃ 125Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS