Y1624120R000A9W
MFR.Part #
Y1624120R000A9W
JLCPCB Part #
C4090587
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 200mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS