Y1624119R850Q9W
MFR.Part #
Y1624119R850Q9W
JLCPCB Part #
C4261317
Description
-55℃~+150℃ 119.85Ω 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS