Y1624115R000Q0W
MFR.Part #
Y1624115R000Q0W
JLCPCB Part #
C4246350
Description
-55℃~+150℃ 115Ω 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount