Y162410R0000C9W
MFR.Part #
Y162410R0000C9W
JLCPCB Part #
C4029833
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 200mW ±0.25% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS