Y1624100R000B9W
MFR.Part #
Y1624100R000B9W
JLCPCB Part #
C4349168
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS