Y1622310R000J9L
MFR.Part #
Y1622310R000J9L
JLCPCB Part #
C1484032
Description
-55℃~+150℃ 310Ω 8W ±0.2ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS