Y16222K50000J9L
MFR.Part #
Y16222K50000J9L
JLCPCB Part #
C1484026
Description
-55℃~+150℃ 2.5kΩ 8W ±0.2ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS