Y162220R0000A9L
MFR.Part #
Y162220R0000A9L
JLCPCB Part #
C1492418
Description
-55℃~+150℃ 20Ω 8W ±0.05% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS