Y16221K40000T0L
MFR.Part #
Y16221K40000T0L
JLCPCB Part #
C1486559
Description
-55℃~+150℃ 1.4kΩ 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors