Y16221K20000F9L
MFR.Part #
Y16221K20000F9L
JLCPCB Part #
C1484067
Description
-55℃~+150℃ 1.2kΩ 8W ±0.2ppm/℃ ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS