Y162210K0000T0L
MFR.Part #
Y162210K0000T0L
JLCPCB Part #
C1367024
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors