Y1622100R000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1622100R000A9L
JLCPCB Part #
C1492370
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 8W ±0.05% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS