Y161240K0000Q0R
MFR.Part #
Y161240K0000Q0R
JLCPCB Part #
C7417022
Description
-55℃~+150℃ 400mW 40kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount