Y1612360R000Q0R
MFR.Part #
Y1612360R000Q0R
JLCPCB Part #
C4349341
Description
-55℃~+150℃ 360Ω 400mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount