Y161231R6000B9W
MFR.Part #
Y161231R6000B9W
JLCPCB Part #
C4213118
Description
-55℃~+150℃ 31.6Ω 400mW ±0.1% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS