Y161220K0000Q0R
MFR.Part #
Y161220K0000Q0R
JLCPCB Part #
C4281942
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 400mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount