Y161215K0000T9W
MFR.Part #
Y161215K0000T9W
JLCPCB Part #
C3975782
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 400mW ±0.01% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS