Y161210K0000B9W
MFR.Part #
Y161210K0000B9W
JLCPCB Part #
C4150836
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 400mW ±0.1% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS