Y16118K80000T9W
MFR.Part #
Y16118K80000T9W
JLCPCB Part #
C4553265
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.8kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS