Y1611806R000B0W
MFR.Part #
Y1611806R000B0W
JLCPCB Part #
C4342883
Description
-55℃~+150℃ 300mW 806Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount