Y161170K0000T9R
MFR.Part #
Y161170K0000T9R
JLCPCB Part #
C4252058
Description
-55℃~+150℃ 300mW 70kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS