Y161160K0000T9W
MFR.Part #
Y161160K0000T9W
JLCPCB Part #
C3929887
Description
-55℃~+150℃ 300mW 60kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS