Y161155K7800A9R
MFR.Part #
Y161155K7800A9R
JLCPCB Part #
C4167973
Description
-55℃~+150℃ 300mW 55.78kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS