Y161150R0000A9R
MFR.Part #
Y161150R0000A9R
JLCPCB Part #
C3915451
Description
-55℃~+150℃ 300mW 50Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS