Y161150K0000T0W
MFR.Part #
Y161150K0000T0W
JLCPCB Part #
C4300897
Description
-55℃~+150℃ 300mW 50kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount