Y16114K79166T0R
MFR.Part #
Y16114K79166T0R
JLCPCB Part #
C4041171
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.79kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount