Y161140K0000F0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y161140K0000F0W
JLCPCB Part #
C4085738
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 300mW 40kΩ ±1% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount