Y1611402R000B0W
MFR.Part #
Y1611402R000B0W
JLCPCB Part #
C4307850
Description
-55℃~+150℃ 300mW 402Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount