Y1611350R000T9W
MFR.Part #
Y1611350R000T9W
JLCPCB Part #
C3970180
Description
-55℃~+150℃ 300mW 350Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS