Y161124K9000T0W
MFR.Part #
Y161124K9000T0W
JLCPCB Part #
C4299063
Description
-55℃~+150℃ 24.9kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount