Y1611200R000B0W
MFR.Part #
Y1611200R000B0W
JLCPCB Part #
C3965437
Description
-55℃~+150℃ 200Ω 300mW ±0.1% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount