Y16111K62000B1R
MFR.Part #
Y16111K62000B1R
JLCPCB Part #
C4134448
Description
-55℃~+150℃ 1.62kΩ 300mW ±0.1% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS