Y161116K0000T9R
MFR.Part #
Y161116K0000T9R
JLCPCB Part #
C4311795
Description
-55℃~+150℃ 16kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS