Y1608250R000Q9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1608250R000Q9L
Description
250Ω 2W ±0.02% ±0.2ppm/℃ - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS