Y16075R00000D0R
MFR.Part #
Y16075R00000D0R
JLCPCB Part #
C4184387
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 5Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount