Y16073R30000E0W
MFR.Part #
Y16073R30000E0W
JLCPCB Part #
C4353049
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 3.3Ω 500mW ±0.2% ±0.2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS