Y16073R20000E9W
MFR.Part #
Y16073R20000E9W
JLCPCB Part #
C3928541
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 3.2Ω 500mW ±0.2% ±0.2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS