Y16072R50000E9W
MFR.Part #
Y16072R50000E9W
JLCPCB Part #
C4007501
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 2.5Ω 500mW ±0.2% ±0.2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS