Y16070R60000F9R
MFR.Part #
Y16070R60000F9R
JLCPCB Part #
C4307164
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 600mΩ ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS