Y16070R50000G3W
MFR.Part #
Y16070R50000G3W
JLCPCB Part #
C3930183
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 500mΩ ±0.2ppm/℃ ±2% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS