Y16070R50000G0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16070R50000G0W
JLCPCB Part #
C4274237
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 500mΩ ±0.2ppm/℃ ±2% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount